فیلتر روغن کمپرسور

فیلتر روغن کمپرسور که برای تصفیه روغن از تخلیه هایی مانند خرده های روغن و دوده استفاده می شود. علاوه بر این، فیلتر روغن، زمانی که دور موتور و حرارت افزایش می یابد، می تواند بازده روغن مناسبی را به دست آورد.برای راهنمایی خرید انواع فیلتر روغن کمپرسور در برند های آلمانی ، ژاپنی ، چینی ، ایرانی؛ قیمت فیلتر روغن کمپرسور را از شرکت ما استعلام بگیرید.

فیلتر روغن کمپرسور چگونه کار می کند

عملکرد فیلتر روغن کمپرسور XT کاملاً بر اساس اندازه ذرات فیزیکی و شیمیایی است. روش فیلتر این فیلتر می تواند بر اساس کاغذ خاصی باشد یا از روش فیزیکی برای فیلتر کردن استفاده کند. هوای فیلتر، روغن به سادگی از ناحیه کاغذ عبور کرده و تخلیه می شود. مواد مورد استفاده در ساخت فیلترهای روغن، شیشه و رزین مصنوعی است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که لایه بندی فیلتر کمپرسور به دلیل وجود این مواد است. هرچه این فیلتر لایه های بیشتری داشته باشد، فشرده تر است و دهانه های کوچکتر باعث کارایی بالاتر می شود. برای اینکه باعث افت فشار نشود، باید اعتدال فشار را در قسمت‌های مختلف فیلتر حفظ کرد، بنابراین با حفظ فشار در یک محدوده مشخص، این تعدیل فشار فیلتر روغن کمک بزرگی است. اندازه کوچک این فیلتر در نهایت منجر به افت فشار بیشتر در فیلتر می شود. بهترین حالت برای عملکرد بهتر این فیلتر اندازه فیلتر متوسط ​​است زیرا فشار بیشتری را تحمل می کند و عملکرد خوبی دارد.

خواص فیلترهای روغن کمپرسور

فیلتر جداکننده بین المللی یا فیلتر عنصر متعلق به دسته اول فیلترها می باشد. این فیلتر به عنوان فیلتر کاسه بیرونی نیز شناخته می شود. فیلتر کاسه بیرونی در واقع به عنوان بیرون زده کاسه داخلی دیده می شود. جریان کلی از سطح بیرونی به داخل فیلتر روغن هدایت می شود. روش جابجایی هوا و روغن در این نوع فیلتر روغن کمپرسور چرخشی می باشد. نیروی گریز از مرکز در فیلتر روغن در نهایت باعث جهت گیری روغن در این فیلتر به سمت پایین می شود. اختلاف فشاری که این نوع فیلتر می تواند تحمل کند تقریباً چند برابر است.

فیلتر جداکننده بین المللی یا فیلتر المان نوع کاسه ای داخلی دومین گروه از فیلترها است که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد. کاسه این نوع فیلتر در سطح داخلی قرار گرفته و در قسمت پایین فیلتر یکپارچه شده است. برجستگی خاصی در این نوع فیلترها وجود ندارد و برای تشخیص آن باید دقت زیادی کرد. نکته مهم این است که این فیلترها تفاوت زیادی با هم ندارند. این نوع فیلتر نسبت به نمونه های دیگر فضای کمتری را اشغال می کند. بنابراین می تواند گزینه مناسب تری برای صنایع مختلف باشد و برای خرید ین هزینه کمتری خواهد داشت. در نتیجه به صرفه تر خواهد بود و طرفداران بیشتری را جذب می کند.

زمان مناسب برای تعویض فیلتر روغن کمپرسور!

پوشش اطراف این فیلتر پس از مدتی عملکرد خود را از دست می دهد. اشباع شدن پوشش اطراف فیلتر روغن در نهایت عملکرد این دستگاه کاملا زیر سوال می رود. فیلتر روغن کمپرسور ممکن است زمان مشخص شده را کامل نکرده باشد و زمان کمتری کار کند – در این حالت ممکن است زمان بیشتری با فیلتر روغن کار شود. زمان تایید شده برای کارکرد فیلتر روغن کمپرسور بین ۱۰۰۰ تا ساعت ساعت می باشد. این زمان تنظیم ممکن است بسته به جنسیت فیلتر و توان توان متفاوت باشد، بنابراین باید به همه این نکات توجه داشته باشید. مهمترین علامتی که این دستگاه به شما می دهد این است که حدود یک بار به اختلاف فشار این دستگاه برسید. این یک علامت هشدار جدی است که فیلتر روغن کمپرسور نیاز به تعویض سریع و فوری دارد. به محض مشاهده این علامت، باید بلافاصله فیلتر روغن را تعویض کنید.

اصول مهم در خرید فیلتر روغن کمپرسور
برای خرید این محصول باید به نکات زیر توجه کنید.

  • مواد فیلتر
  • اندازه فیلتر
  • قدرت فیلتر
  • فیلتر ساعت

قدرت فیلتر در کنترل میزان کولر گازی بسیار موثر است.

فیلتر ایرانی یا خارجی

فیلترهای ایرانی تقریبا به کیفیت فیلترهای خارجی هستند. برای اثبات این ادعا چند برند ایرانی را نام می بریم و نظرات مشتریان را برای شما منعکس می کنیم. برند اطلس کوپکو بهترین نوع فیلتر المنت را دارد و برند ما بهترین فیلتر کارتریج موجود در بازار را نیز تولید می کند. این دو نمونه از برندهای معروف ایرانی هستند که می توانید از آنها برای ایجاد گسترده و موفقیت آمیز تجارت خود استفاده کنید. طبق نظرسنجی مشتریان، ینها از برندهای معروف ایرانی کاملا راضی بوده و خرید بسیار خوبی داشته است. نام تجاری ما در بین سایر برندهای ایرانی مانند ستاره ای در ینیسمان می درخشد.

برای مشاهده فیلتر روغن کمپرسور از فروشگاه کلیک کنید

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه