کمپرسور پرشین فیلتر

فیلتر کمپرسور

فیلتر کمپرسور بخش بسیار مهمی بر روی کمپرسورها است و از ورود رطوبت اضافی و سایر ذرات به قطعات بادی مانند بوکس بادی یا تفنگ پانچ و میخکوب و غیره جلوگیری می کند. در کمپرسور از سه فیلتر برای بهبود کارایی استفاده می شود که شامل: فیلتر هوای کمپرسور ، فیلتر روغن کمپرسور و فیلتر سپرایتور کمپرسور قیمت فیلتر کمپرسور را از ما استعلام بگیرید.

air filter compressor persian filter

انواع فیلتر کمپرسور مناسب برای کمپرسور هوا

فیلترهای مختلفی در بازار به عنوان فیلتر کمپرسور روی کمپرسور هوا استفاده می شود. انواع فیلتر کمپرسور در اندازه ها و ابعاد مختلف در ابزارفروشی ها، وظایف مختلفی نیز دارد، پس بهتر است با توجه به کمپرسور مورد نظر خود، فیلتر کمپرسور مناسب را با فیلتر انتخاب کنید. اگر از کمپرسور هوا فقط در زمینه رنگ آمیزی استفاده می کنید، استفاده از فیلتر کمپرسور هوا تک کاره ایده ای برای دستگاه شما ایجاد می کند. فیلتر کمپرسور تک کاره شامل یک تنظیم کننده فشار هوا و همچنین یک مخزن برای جمع آوری رطوبت اضافی و همچنین گرد و غبار و وجود درجه برای نمایش سطح فشار هوا می باشد. با استفاده از یک فیلتر کمپرسور تک کاره علاوه بر فیلتر که می توانید هوا را از گرد و غبار و رطوبت فیلتر کنید، می توانید فشار مورد نیاز برای خروج از لوله را تنظیم کنید.

Air compressor filter persian filter

فیلتر کمپرسور باد

فیلتر کمپرسور مناسب برای این نوع دستگاه ها یک فیلتر کمپرسور دوتایی است که از دو قسمت تشکیل شده است که یک قسمت آن وظیفه فیلتر هوا و ذرات موجود در هوا را بر عهده دارد و قسمت دوم وظیفه تزریق مواد مورد نیاز را بر عهده دارد. روغن وارد هوای خروجی در زمان مورد نظر می‌شود، با وجود آ چنین هوای آهنی با روغن به عنوان اصل ترکیبی، در نتیجه میرایی و فرسودگی بسیار کمتری قطعات آن ایجاد می‌شود که باعث افزایش طول عمر و کارایی این دستگاه‌ها می‌شود. این نوع فیلتر کمپرسور که وظیفه تزریق روغن را بر عهده دارد، برای فعالیت های رنگ آمیزی و رنگ آمیزی مناسب نیست و در عین حال می تواند آسیب های جدی وارد کند. اما اگر می خواهید برای کار نقاشی خود از فیلتر کمپرسور دوگانه استفاده کنید، می توانید از ین استفاده کنید، اما در ین، روغن نریزید تا فقط فشار هوا و فیلتراسیون را تنظیم کنید.

فیلتر کمپرسور مناسب برای پیستوله

نوع دیگری از فیلتر کمپرسور که مخصوص استفاده روی پیستوله طراحی شده و تولید می شود، سیستول فیلتر کوچک است که معمولا قیمت فیلتر کمپرسور این مدل چیزی بین 10 تا دلار است و این قسمت در قسمتی است که هوای ین وارد آن می شود. پیستوله و نصب می شود و فرآیند تصفیه هوا و ذرات و همچنین رطوبت به طور اصولی انجام می شود. با توجه به اینکه این نوع فیلتر کمپرسور کار خود را به خوبی انجام می دهد و توجه زیادی نیز در کار است و پیشنهاد می کنیم از فیلترهای کمپرسور تک کاره سایز بزرگ استفاده کنید زیرا این فیلترها در جذب رطوبت و ذرات اضافی هوا در محل خود بسیار بهتر عمل می کنند. .

فیلتر کثیف و تمیز

تاثیر ورود ذرات معلق در هوا و رطوبت در کمپرسور و فیلتر کمپرسور

اگر آیرودلود که حاوی ذرات گرد و غبار و همچنین مقدار معینی رطوبت است، وارد ساز بادی شود، چه اشکالی دارد، برای مثال، استفاده از تفنگ را برای ایجاد رنگ دلخواه روی سطح پلاستیک چوبی یا چیز دیگری در نظر بگیرید، شاید در در مراحل اولیه رنگ آمیزی، ذرات معلق از طریق دستگاه وارد سطح نقاشی می شدند، اما با نزدیک شدن به مراحل آخر نقاشی، می بینیم که چیزهایی مانند زمین شن و ماسه یا حباب های روی سطح باعث ایجاد ظرافت کیفیت و ارزش می شود. کار مهم خواهد بود، اما اگر فیلتر کمپرسور باشد هیچ مشکلی در هوا وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این، اصل ورودی و تزریق روغن به موقع نیز یکی از الزامات بسیار اساسی کمپرسور هوا است، اگر کمپرسور هوا در نزدیکی کمپرسور هوا کار می کند، متوجه خواهید شد که این دستگاه مانند بسیاری از دستگاه های صنعتی به روغن نیاز دارد. و بسیاری از کمپرسورهای موجود در بازار با توجه به اینکه در حین ساخت از کیفیت بالایی برخوردار هستند، شاهد ورود روغن به مخزن هستیم که اصلا مناسب نیست.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه