میکرو فیلتر

میکرو فیلتر

میکروفیلتر وسیله ای است که برای کارهایی مانند تهویه استفاده می شود.
میکروفیلترها با استفاده از میکروفیلتر تهویه می شوند و به لطف قدرت این دستگاه هوای محیط تخلیه می شود. در صنایعی مانند پتروشیمی انتظار می رود از میکروفیلترها برای تهویه مطبوع و غیره استفاده شود.

نکات مهم در خرید میکرو فیلتر

اولین نکته در خرید میکروفیلترها – اهمیت بسیار زیاد جذب مواد اطراف توسط این دستگاه است. مواد جذب شده توسط این فیلترها به قدری ریز است که ین به سختی با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است. بنابراین، مهمترین چیز در هنگام خرید – به این نکته توجه کنید. دوم اینکه باید به سازنده این فیلتر توجه کنید و استانداردهای مورد نیاز شرکت را رعایت کنید. پس از توجه به این نکات، مطمئن شوید که فیلتر خریداری شده توسط شما، از قابلیت مقاومت فشاری خوبی برخوردار بوده و در بالاترین سطح در گروه شما قرار دارد.

مزایای میکروفیلتر

میکرو فیلتر با تمام سیستم های گازی و فشرده سازگار است و می تواند به خوبی با ورن ها همکاری کند. قدرت جذب بسیار بالای میکرو فیلتر ممکن است شما را شگفت زده کند، این دستگاه قدرت جذب ذرات موجود در محیط را تا 3 3 دارد. تعویض میکرو فیلتر بسیار ساده است و نصب این دستگاه در اسرع وقت آسان است. . فشاری که میکرو فیلتر می تواند تحمل کند و با این فشار کار کند در محدوده بسیار بالایی قرار دارد. قدرت بالای میکرو فیلترها برای جذب کوچکترین ویروس ها و باکتری ها می تواند آنها را به گزینه مناسبی برای قرار دادن در اتاق های عمل و بخش های حساس بیمارستان تبدیل کند.

انواع میکروفیلتر

فیلترهای پری فیل دسته اول میکروفیلترهایی هستند که برای جداسازی ذرات به اندازه 5 میکرون استفاده می شوند.

میکروفیلترها دسته ای از میکروفیلترها هستند که برای جداسازی ذرات میکرونی استفاده می شوند.

نوع میکرو فیلتر-اندازه ذرات//. میکرون ها از هوای محیط جدا می شوند. ذرات روغن از این دسته از میکروفیلترها ساخته شده و با استفاده از این میکروفیلتر هوا را جمع آوری می کنند.

میکروفیلتر کربن فعال بسیار صنعتی تر است و برای جداسازی هیدروکربن ها از هوا و هوا استفاده می شود. قطر ذراتی که این نوع فیلتر می تواند تهویه کند //. این ذرات با چشم غیر مسلح در محیط اطراف دیده نمی شوند. برای دیدن این ذرات به میکروسکوپ نوری نیاز دارید. ناخالصی های اطراف شما حتی می توانند به کوچکی ذرات اتمی باشند و به سختی در زیر میکروسکوپ الکترونی قابل مشاهده هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، باید از پیشرفته ترین و بهترین نوع میکروفیلترها برای تصفیه و تهویه هوای اطراف استفاده کنید. فقط در این صورت است که می توانید ۱۰۰٪ ایمنی را تجربه کنید و با تضمین سلامت محیطی کامل به کار خود ادامه دهید.

میکروفیلترها را می توان به روش دیگری نیز دسته بندی کرد – تافتی و فلنجی. این طبقه بندی شامل سه نوع فشار کاری است و برای درک بهتر این فشار کاری با ما همراه باشید.

Microfilter} در ۱۰ روشن در دسته اول این طبقه بندی این است که در نهایت تا ۱۰ بار می تواند فشار محیط را تحمل کند.

دسته بعدی میکروفیلترهای 10 تا چند برابری این گروه است که 50 برابر را تحمل می کند و در این طبقه بندی در رتبه دوم قرار دارد.

دسته سوم میکروفیلترها تا زمان هایی که علیرغم قرار گرفتن در رتبه سوم می توانند محدوده فشار بالاتری را نسبت به گروه اول تحمل کنند.

ویژگی های میکرو فیلتر

ویژگی هایی که می توان برای این دستگاه ذکر کرد عبارتند از:

لومینیومی پوسته این فیلتر خطر پوسیدگی و زنگ زدگی این فیلتر را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

وزن کم این فیلترها باعث می شود فشار کمتری به این فیلترها وارد شود بنابراین احتمال اینکه فیلتر بسیار کم باشد.

نشانگر اختلاف فشار روی این فیلتر نصب خواهد شد و می تواند فشار ورودی و خروجی را به دقت اندازه گیری کند.

سازگاری بالای این فیلتر با انواع کمپرسورها باعث شده تا سازگارترین فیلتر به حساب بیاید.

تحمل فشار بالای این فیلترها امکان مدیریت صنایع مختلف با استفاده از هواکش ها و بهبود تهویه مطبوع این مراکز را فراهم می کند.

مطابقت این فیلتر با استانداردهای جهانی با توجه به تمامی شرایط ذکر شده در اساسنامه آن را به معتبرترین فیلتر برای معرفی تبدیل کرده است. استانداردهای لازم در این نمونه فیلتر کاملا رعایت شده است و می توانید از شرکت های برتر مانند ما ین خریداری کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این فیلتر این است که سازگاری بسیار بالایی با روغن های کمپرسور دارد. دقیقاً به همین دلیل است که کاربرد این فیلتر در صنایع مختلف، فراگیر شده است و می توان آن را پرمصرف ترین نوع فیلتر دانست.

از دیگر ویژگی های این فیلتر وجود شیر برقی اتوماتیک است که با کمک آن می توان روغن این فیلتر را به طور کامل تخلیه کرد.

We sell oil filter and compressor filter under Persianfilters brand

صفحه نخست

پرشین فیلتر 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه